buttons buttons

15 лютого – День вшанування учасників бойових дій на території інших держав

Шановні учасники бойових дій, воїни-інтернаціоналісти!

15 лютого — дата виведення радянських військ з Афганістану — стала Днем вшанування всіх учасників бойових дій, які воювали на території інших держав, особливо воїнів-афганців.

В цій кривавій війні самовідданість, мужність і героїзм виявили українці. Багато з них не повернулися до родин, до коханих. Ми пам’ятаємо про них!

Хоча з кожним роком все далі історія відділяє нас від вогняних років афганської війни, але час непідвладний викреслити з нашої пам’яті героїчні подвиги, приклади мужності і вірності військовому обов’язку, які продемонстрували тисячі відданих синів і дочок України.

Куди б не закидала доля наших земляків, яким довелося брати участь у миротворчих операціях, вони завжди чесно й сумлінно виконували військову присягу. За хоробрість, високий професіоналізм, надійність і благородство вони заслужили щиру подяку багатьох народів та примножили авторитет України як країни – миротворця.

Схиляємо голови перед тими, хто пролив свою кров заради забезпечення миру. Ми завжди будемо пам’ятати всіх тих, хто не повернувся. З вдячністю звертаюсь до тих, хто живе поряд з нами.

Від усього серця бажаю усім, хто пройшов нелегкий бойовий шлях і їхнім родинам міцного здоров’я, родинного затишку, успіхів у праці, добробуту в родинах, благополуччя, впевненості в завтрашньому дні, щастя, миру і добра.

Спасибі вам, шановні учасники бойових дій, за мужність і героїзм, за високу громадянську відповідальність.

селищний голова
Андрій Портний