buttons buttons

20 листопада – День працівників сільського господарства

Шановні працівники сільського господарства!

Від імені Сосницької селищної ради, її виконавчого комітету, депутатського корпусу, та від себе особисто щиро вітаю Вас із професійним святом – Днем сільського господарства.

Це свято заслужено вважається всенародним, адже завдяки праці сільських трударів забезпечується добробут і благополуччя кожної людини. Ваша праця в усі часи була і залишається нелегкою, але такою важливою та потрібною для українського народу.

З давніх-давен Україна славилася добрими, талановитими та працьовитими людьми. Наша держава була і залишається осередком міцних та установлених сільськогосподарських традицій. Завдяки «золотим рукам», мудрості, досвідченості аграріїв живе наша українська нива. Аграрний сектор економіки тому й іменується базовим, що разом з іншими складає основу життя держави та її громадян.

Завдяки Вашим зусиллям полиці наших магазинів все більше і більше наповнюються високоякісними українськими продуктами, а в кожній українській оселі є і хліб і до хліба.

Хай і надалі рясно колосяться щедрими врожаями Ваші ниви, втілюються в життя Ваші плани, задуми та сподівання на благо розквіту рідного краю та піднесення добробуту всього українського народу.

Велика подяка Вам за любов до землі, терпіння і витримку. Щастя, злагоди в кожну домівку. Нехай нива щедро колоситься, здоров’я міцніє, а трудові успіхи примножуються.

селищний голова
А. Портний