buttons buttons

21 листопада – День Гідності та Свободи

d-gid-i-sv21 листопада – у день початку подій, які стали для України історичними: Помаранчевої революції в 2004 році та Революції Гідності 2013 році, відзначається День Гідності та Свободи.

Події двох майданів в Україні стали підтвердженням того, що ми є  сильною, суверенною і незалежною нацією. Небайдужі мільйони кращих синів і дочок України вийшли на Майдан Незалежності у Києві заявивши на весь світ, що більше не будуть покірними рабами і готові відстояти свою людську гідність і свободу Української держави.

Ми відродилися як сучасна європейська  нація, нація гордих, вільних і відповідальних громадян, здатних відстояти свою свободу, державність і людську гідність. І сьогодні, в час змін, нашим святим обов’язком є відродження країни, а також віддання належної шани патріотизму й мужності громадян, які стали на захист прав і свобод громадянина та національних інтересів нашої України.

З нагоди відзначення Дня Гідності та Свободи щиро вітаю учасників національно-визвольної боротьби, всіх тих, хто відстояв перемогу Революції Гідності та сьогодні мужньо боронить рідну землю. Нехай буде мирне небо над українською землею, добробут й родинна злагода у домівках краян та не згасає віра в щасливе майбутнє Української держави.

селищний голова
А. Портний