buttons buttons

23 червня — День державної служби

Шановні державні службовці, дорогі земляки! Вітаю вас з Днем державної служби!

Успіх і процвітання будь-якої держави ґрунтується на ефективної та професійній діяльності співробітників державної служби. Саме тому керівництвом країни приділяється особлива увага питанням її вдосконалення. З кожним роком покращується якість роботи державного апарату, разом з тим підвищуються і вимоги, що пред’являються до співробітників.

Подальший успішний розвиток нашого краю багато в чому залежить від вашого високого професіоналізму, самовідданої праці і вірності обраній справі, патріотизму та активної громадянської позиції. На вас лежить велика відповідальність за реалізацію державних програм, спрямованих на поліпшення добробуту жителів Сосниччини.

Шановні друзі! Вам довірено одну з найскладніших, що вимагає високих моральних і професійних якостей, справу – робота з людьми, саме в держоргани йдуть громадяни для того, щоб їх вислухали, дізналися їх проблеми і труднощі, захистили їхні інтереси і відстояли законні права.

Вітаю вас з професійним святом і дякую за працю! Бажаю вам міцного здоров’я, сімейного благополуччя і професійного зростання!

Щоб кожен рік, коли ви будете відзначати своє професійне свято, ви могли з гордістю говорити, що виконали ті завдання, які перед вами стояли, і наш край ще на один щабель піднімався вище в своєму розвитку.

селищний голова
Андрій Портний