buttons buttons

3 грудня в Сосниці провели свято для дітей з особливими потребами

3 грудня – Міжнародний день людей з особливими потребами. Тому цього дня ГО «Сосницькі горизонти» спільно з Сосницьким районним центром соціальних служб для сім`ї, дітей та молоді та Сосницькою селищною радою організували та провели свято спілкування та радості для дітей з особливими потребами.

В цю засніжену пору на свято завітали діти та їх батьки не тільки з Сосниці, а й з району – Полісся, Конятина, Авдіївки, Шаболтасівки, Бутовки, Чорнотич, Загребелля. Діти привезли на виставку свої чудові вироби – малюнки, вироби з бісеру, з тіста, з деревини, з паперу, аплікації, серветки.

З вітальним словом до дітей звернувся селищний голова Портний Андрій Дмитрович.

Дітям вдалося кожному власноруч підготувати до випічки смачну піцу, яку з насолодою поїли під розваги ведучого. А скільки захвату в очах дітей було від «буль-буль шоу»! Вироби з виставки, які діти дозволили виставити на аукціон, заочно були попередньо куплені відомими підприємцями, керівниками держустанов і просто небайдужими сосничанами.

А ще на завершення свята діти поласували смачними цукерками.
Цей захід не відбувся б від суттєвої фінансової підтримки народного депутата Анатолія Євлахова, за що йому величезна і щира вдячність.
Також серед спонсорів слід відмітити Наталію Двойнос, Василя Павленка, Миколу Івасенка та інших спонсорів, які надали в тому числі й допомогу в перевезенні цих дітей власним транспортом. Усмішки і веселощі — то найкраща вдячність від дітей, які довели через свою творчість у поробках, що вони є насправді особливими і неповторними.

Джерело ГО «Сосницькі горизонти»