4 липня – День Національної поліції України

Шановні захисники правопорядку! Вітаємо з професійним святом – Днем Національної поліції України!

Кожен, хто приходить служити в поліцію, приймає на себе непростий обов’язок – охороняти права і законні інтереси громадян, їх здоров`я та життя, протидіяти злочинності, забезпечувати безпеку і громадський порядок. Це вимагає від співробітників поліції високої самовіддачі, мужності, витримки, постійної готовності прийти на допомогу, а інколи й ризикувати власним життям.

Кожен день ви складаєте іспит на вірність обов’язку і честі, від вас в першу чергу залежать і забезпечення реального верховенства закону в усіх сферах суспільного життя, і довіра громадян до влади в цілому.

Тож нехай ваші професійні зусилля будуть винагородженні повагою і довірою кожного мешканця Сосниччини. Щастя вам та вашим родинам, міцного здоров’я, благополуччя, твердості духу, стабільності та нових звершень у нелегкій, але такій потрібній людям службі!