buttons buttons

5 травня завершилося голосування за громадські проекти

5 травня завершилося голосування за селищні ініціативи сосничан в рамках громадського бюджету Сосниці. Суть полягала в тому, що активні сосничани могли пропонувати свої ідеї, кошти на втілення яких надала селищна рада. Нагадаємо, що для реалізації проектів з бюджету було виділено 80 000гривень (до 40 000 на кожну ініціативу).

Кожен сосничанин чи сосничанка могли голосувати не більше, ніж за два проекти. За вподобані проекти проголосували 630 осіб, 563 з них офлайн (в паперовому вигляді) та 67 онлайн, які сумарно віддали 920 голосів.

За результатами найбільш голосів зібрали і стали переможцями проекти:

• Парк на В`юнищі (автор Кузьменко Наталія Анатоліївна) – 328 голосів.
  • Створення Сосницького центру технічної творчості молоді (автор Порядко Наталія Григорівна) – 217 голосів.

Найменша кількість зібраних голосів у проекта «Літній павільйон для гри в шахи».