buttons buttons

6 пожеж в природних екосистемах

Незважаючи на застереження та наслідки, люди ігноруючи вимоги правил безпеки і надалі масово спалюють на присадибних ділянках, полях і луках суху траву, стерню, листя та сміття, тим самим наражаючи на небезпеку не тільки своє майно, але й власне життя. Як результат, в районі різко зросла кількість пожеж у екосистемах. За неділю рятувальники шість разів виїжджали на ліквідацію пожеж з вищезазначеної причини.

Так

• 28 березня о 10 год. 47 хв. до Служби порятунку 101 у Сосницькому районі надійшло повідомлення про пожежу господарчої споруди в с. Чорнотичі, що виникла від пожежі залишків сухої рослинності.
  • 28 березня о 16 год. 54 хв. до Служби порятунку 101 у Сосницькому районі надійшло повідомлення про загоряння на відкритій території біля с. Бондарівка сухої трави на площі 1 га.
  • 29 березня о 22 год. 51 хв. до Служби порятунку 101 у Сосницькому районі надійшло повідомлення про загоряння на відкритій території біля с. Загребелля сухої трави на площі 1 га.
  • 30 березня о 18 год. 59 хв. до Служби порятунку 101 у Сосницькому районі надійшло повідомлення про загоряння на відкритій території біля с. Загребелля сухої трави на площі 1,5 га.
  • 30 березня о 20 год. 30 хв. до Служби порятунку 101 у Сосницькому районі надійшло повідомлення про загоряння на відкритій території біля смт Соснция сухої трави на площі 1 га.
  • 02 квітня о 15 год. 35 хв. до Служби порятунку 101 у Сосницькому районі надійшло повідомлення про загоряння на відкритій території біля с. Польове сухої трави на площі 2 га.

Небезпека таких пожеж полягає в тому, що поривами вітру вогонь швидко розповсюджується на значні відстані і охоплює житлові будинки, господарчі споруди та гектари відкритої території.

З метою недопущення пожеж в природних екосистемах фахівцями ДСНС та працівниками національної поліції здійснюються рейдові відпрацювання для проведення бесід з громадянами, які перебували на відпочинку у лісі, щодо недопущення пожеж в екосистемах. Людей попередили про те, що порушення правил безпеки під час розведення багаття чи палінні може призвести до виникнення лісової пожежі, а у вітряну погоду загоряння може набрати значних розмірів.

Начальник Сосницького районного сектора
У ДСНС України у Чернігівській області