buttons buttons

Анатолій Євлахов відвідав Сосницю з робочим візитом

У понеділок, 16 січня, народний депутат України Анатолій Євлахов відвідав з робочим візитом  наше селище. де обговорив з місцевим керівництвом питання розвитку місцевої громади, шляхи вирішення фінансових проблем, реалізацію соціальних проектів.

На один із успішно реалізованих проектів – модернізацію вуличного освітлення селища – завдяки сприянню народного депутата з державного бюджету була спрямована субвенція на соціально-економічний розвиток у розмірі 1,15 мільйона гривень.

Ще 250 тисяч гривень додатково залучила селищна рада у якості спів-фінансування з місцевого бюджету.

Під час реалізації проекту було змонтовано 155 нових енергозберігаючих 60-ватних світильників, проведено нові попередньо ізольовані лінії вуличного освітлення, заземлено опори та змонтовано нову шафу управління.

Наприкінці свого візиту до Сосниці народний депутат відвідав гімназію імені О. П. Довженка, обговорив з директоркою Тамарою Чепурною хід ремонтних робіт закладу, нагальні проблеми і шляхи їхнього вирішення.