buttons buttons

Анатолій Євлахов з робочим візитом у Сосниці

У четвер, 29 червня, народний депутат України Анатолій Євлахов відвідав з робочим візитом наше селище. де обговорив з місцевим керівництвом питання розвитку місцевої громади, шляхи вирішення фінансових проблем, реалізацію соціальних проектів.

Свій робочий візит народний депутат розпочав з ДНЗ «Сонечко» де разом з керівниками громади зустрівся з директором закладу, Гришенко Валентиною Василівною, та обговорили нагальні питання, головним з яких – придбання твердопаливного котла. Нагадуємо, що на загальних зборах громади нардеп пообіцяв спрямувати кошти на придбання котлів для обох ДНЗ Сосниці.

Наступним кроком став В’юниський парк, в якому тривають роботи з благоустрою. Анатолій Сергійович  проявив бажання взяти участь в цьому напрямку і підтримати селищного голову.

«Зараз ми зробимо комфортні умови для дітлахів, а наступного року – спортивну зону.»

Далі «гості» вирушили до «Парку Слави», де також обговорили можливість оновлення меморіального комплексу. Також селищний голова розповів про те, як буде виглядати майбутній меморіальний комплекс воїнам АТО та Героям Небесної сотні, фундамент під який уже закладений, а завершити роботи планують до Дня Сосниці.

Наступним пунктом робочої поїздки стала гімназія ім. О. П. Довженка. В першу чергу обговорили будівництво на території гімназії спортивного майданчика зі штучним покриттям, на якому могли б займатися спортом не тільки діти і молодь, а й дорослі. Крім того, майданчик отримає освітлення, тому матимемо можливість цілодобово грати на футбольному полі. Після цього директор гімназія, Чепурна Тамара Володимирівна, запросила гостей на екскурсію, на якій показала нову ігрову кімнату та кімнату слави.

Не так давно в Сосниці з’явився міні-сквер по вул. Якова Скидана, але офіційно його відкрито не було. Тому цього дня ситуацію було вирішено і для офіційного відкриття, з перерізанням червоної стрічки було запрошено Анатолія Євлахова та керівника ДП «Холминське лісове господарство» Сосницьке лісництво.

Далі по плану в народного депутата було почути питання і проблеми медиків. У планах депутата спрямувати державні кошти для потреб фельдшерсько-акушерських пунктів округу, що, на думку Анатолія Євлахова, є важливою складовою надання якісної медичної допомоги жителям і успішного проведення медичної реформи.

Після цього керівники вирушили на Десну, не для того, щоб відпочити чи покрасуватися пейзажами, а для обговорення вкрай важливої проблеми:

«Річка вкрай агресивно ріже берег і просувається ближче до села Велике Устя. Через зміни русла Десни може впасти автомобільний міст. Течія підмиває опори і палі, а сама річка щорічно забирає по 10-12 метрів берега» повідомляє голова Великоустівської сільської ради Циганок Валентина Миколаївна.

На зворотному шляху до Сосниці Анатолій Сергійович та Андрій Портний зупинилися в с. Мале Устя, де нардеп пообіцяв допомогти завершити проект вуличного освітлення.

Під час відкриття скверу, народного депутата запросив в гості керівник Сосницького лісництва, тому наступним кроком став візит на його територію. Доброго господаря з порогу видно. Саме таке враження складається тепер у кожного, хто переступає поріг реконструйованого, оновленого і осучасненого приміщення Сосницького лісництва.

Так як територіально всі перебували не далеко від дитячого санаторію ім. Щорса вирішили заїхати і сюди. Там, в першу чергу гості зустріли та поспілкувалися з очільником молодіжного спортивно-патріотичного табору «Січ».

Наприкінці робочої поїздки народний депутат завітав на сесію селищної ради, де приймали одне з головних рішень – добровільне об’єднання територіальних громад. Після успішного прийняття рішення, Анатолій Сергійович поділився своїми планами щодо Сосниці з присутніми.