Чернігівщина схвалила новий перспективний план

Вчора під час засідання обласної ради депутати внесли зміни до Проекту перспективного плану формування територій громад Чернігівської області – відтепер вона має перспективний план формування територій громад в межах 100% своєї території.

На сесії підняли питання про необхідість створення Дмитрівської, Крутівської та Авдіївської ОТГ. За підсумками голосування було схвалено рішення про створення тільки Дмитрівської і Крутівської громад.

Таким чином Чернігівська обласна рада схвалила документ, в якому визначено конфігурації 55 об’єднаних територіальних громад, які покривають всю територію області. Наступний крок – затвердження Перспективного плану Кабінетом Міністрів України.

Як відомо, на сьогодні в Чернігівській області вже створено 37 об’єднаних громад.