buttons buttons

Чернігівські земляки знову зібрались у Києві

З нагоди 21-ї річниці cтворення товариства «Чернігівське земляцтво» в Міжнародному виставковому центрі на Броварському проспекті столиці зібралися вихідці із Придесення та їх чисельні гості.

До початку урочистої частини земляки та гості мали змогу ознайомитись з міні-виставками провідних музеїв Чернігівщини, творами народних майстрів та аматорів мистецтва області та столиці, а також поспілкуватися.

На зборах, як і завжди, мало місце Довженківське Сосницьке відділення. Для участі у заході з Сосниці прибули заступник голови райдержадміністрації Олег Трамана, заступник голови райради Геннадій Смаглюк, Сосницький селищний голова Андрій Портний і дипломант Всеукраїнських та Міжнародних конкурсів і фестивалів, лауреат премії імені Григорія Верьовки та літературно-мистецької премії імені Дмитра Луценка народний аматорський фольклорний колектив «Криниці» Сосницького районного будинку культури під керівництвом заслуженого працівника культури України Ганни Кузьменко.

Більш детально про захід за наступними посиланнями: