Четверта річниця з дня загибелі воїна АТО Анатолія Сокирко

Захист Вітчизни від тих, хто загрожує територіальній цілісності країни – свята справа. Вона вимагає від людей сміливості, честі та відваги, величезної самопожертви та самовіддачі. Так на превеликий жаль сьогодні кращі з кращих віддають життя заради того, щоб ми мали мирне небо над головою. Таким був і воїн АТО – Анатолій Сокирко.

Сокирко Анатолій Михайлович народився 17 жовтня 1989 року в селі Вільшане Сосницького району Чернігівської області.

Закінчив 9 класів Вільшанської середньої школи, після чого в 2008 році здобув середню спеціальну освіту в Чернігівському професійному будівельному ліцеї за спеціальністю «монтажник-електрозварник ручного зварювання».

У жовтні 2008 року призваний на строкову військову службу. За військовою спеціальністю — заступник командира бойової машини — навідник-оператор.

При проведенні першої хвилі мобілізації призваний до Збройних Сил України. Служив командиром бойової машини — командиром відділення 9-го механізованого взводу 9-ої механізованої роти 3-го механізованого батальйону. Брав участь в антитерористичній операції.

Загинув у місті Амвросіївка Донецької області під час масованого артилерійського обстрілу.

Похований у селі Вільшане Сосницького району Чернігівської області.

Указом Президента України №873/2014 від 14 листопада 2014 року, «за особисту мужність і героїзм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі», нагороджений орденом «За мужність» ІІІ ступеня (посмертно).

Ми глибоко співчуваємо батькам та родині Анатолія. Прийміть від усієї громади слова подяки за те, що виховали патріота України і нехай Господь Бог допомагає вам перенести цю важку біль втрати близької людини.

Він наш герой і пам’ять про його вічна!