buttons buttons

Демонтували обеліск в честь Д. І. Артюхова та С. В. Шелудько

На 3 сесії селищної ради від 29.12.2015 року було прийнято рішення «Про перейменування вулиць та демонтаж пам’ятника» – розглянувши рекомендації щодо виконання закону про декомунізацію, ухвалені на слуханнях при постійній комісії з питань законності та правопорядку, депутатської етики та регламенту, взаємодії з правоохоронними органами та органами місцевого самоврядування 20.12.2015 р. та відповідно до ст. 32, 37 Закону України «Про місцеве самоврядування» Сосницька селищна рада вирішила перенести пам’ятний мармуровий обеліск в честь Д. І. Артюхова та С. В. Шелудько, що знаходиться на території старого меморіалу біля районного будинку культури в смт Сосниця, на місце поховання цих осіб на центральному кладовищі смт Сосниця.

12 липня 2016 року згідно рішення обеліск в честь Д. І. Артюхова та  С. В. Шелудько, які 20 березня 1918 року загинули від рук куркулів та гайдамаків під час розправи над радянськими активістами, було демонтовано та перенесено на центральне кладовище Сосниці.