buttons buttons

До 71-ї річниці Великої Перемоги

Історія закарбувала у своїй пам’яті чимало дат, імен, подій. Що таке Велика Вітчизняна війна? Це емоційний згорток болю, суму та розчарувань. І сьогодні, коли наближається велична дата Перемоги, ми повинні згадати ветеранів, яким ми завдячуємо тим, що живемо у вільній державі.

6 травня о 12:00 у районному Будинку культури відбулися урочисті збори та святковий концерт з нагоди 71-ї річниці Великої Перемоги.

Це свято – символ героїчного минулого, величі духу, патріотизму та самовідданості старшого покоління на полях битв і трудовому фронті, день честі і слави наших батьків, дідів і прадідів, величне свято зі сльозами на очах. Через тяжкі бої, мільйони жертв прийшла до нас Перемога.

У переддень великого свята Перемоги святковий концерт мав насичену програму:

Програма святкового концерту

«Безсмертна велич Перемоги»

1. Музика Климентія Домінчена «Земля важка», виконує хор ветеранів війни та праці, керівник Тетяна Іващенко.
  2. Слова Лігостова, музика Олександра Білаша «Іванове поле» виконує хор ветеранів війни та праці, керівник Тетяна Іващенко.
  3. Українська народна пісня в обробці Віктора Захарченка «На городі буркун» виконує хор ветеранів війни та праці, керівник Тетяна Іващенко.
  4. Слова Володимира Агатова, музика Микити Богословського «Темная ночь», виконує Вадим Жабко.
  5. Слова Л. Чикина, музика Бориса Фіготіна «Солдаты минувшей войны», виконує вокальний жіночий ансамбль РБК, керівник Жанна Труба.
  6. Танець «Полька через ніжку», виконують учасники хореографічної студії «Веселка», керівник Алла Варава.
  7. Слова Михайла Ісаковського, музика Матвія Блантера «Катюша», виконує Оксана Федоренко.
  8. Музика Леоніда Подворного, слова Леоніда Вернигора «Балада про синів», виконує Ганна Кузьменко.
  9. Танець «Подих весни», виконує танцювальний колектив «Мозаїка» будинку школяра, керівник Юлія Ліпська.
  10. Музика Веніаміна Баснера Слова Михайла Матусовського «На безымянной высоте», виконує Тетяна Іващенко.
  11. Українська народна пісня «Марширують козаченьки», виконує духовий оркестр ДМШ.
  12. Музика Семена Слєпакова «День подеды», виконує Микола Ходот
  13. «Чернігівський край», виконує Наталія Попилькова та ансамбль «Капітошки» ДМШ, керівник Тетяна Жабко.
  14. Музика Анатолія Новікова «Смуглянка», виконують Оксана Федоренко, Тетяна Іващенко та учасники  танцювального колективу Сосницького с.-г. технікуму «Веселка», керівник Алла Варава.
  15. Українська народна пісня «Понад ставом стежечка», виконує чоловіча вокальна група народного аматорського фольклорного колективу «Криниці».
  16. Музика Катерини Кулик та Володимира Чернявського, гармонізація для хору Володимира Чернявського «Журавлиний біль», виконує народний аматорський фольклорний колектив «Криниці», керівник Ганна Кузьменко.
  17. Українська народна пісня «В вишневому саду», виконує народний аматорський фольклорний колектив «Криниці», керівник Ганна Кузьменко.
  18. Танець «Калина» виконують учасники хореографічної студії «Веселка», керівник Алла Варава.
  19. Літературна композиція «Герої не вмирають», виконують учасники народного аматорського театру естради «Хлібодар», керівник Жанна Труба.
  20. Музика Ніколо «Ми не хочем війни», виконують Раїса Вовкогон Вадим Жабко та дитячий естрадний ансамбль «Капітошки».
  21. Музика Ніколо «Перемога», виконує Раїса Вовкогон та всі учасники концерту.