До нас у гості завітали колядники

У зимову святкову пору, коли трапляються дива, оживає казка та збуваються мрії, з Різдвяною колядою з найкращими привітаннями до Сосницької селищної ради завітали учні музичної школи ім. Марка Полторацького, разом зі своїм викладачем, та подарували дивовижне відчуття святкової радості та спокою.

Дівчатка, у святкових образах, із зіркою та радісним блиском в очах, виконували тематичні пісні та побажали здоров’я, багатства та злагоди.

Селищний голова Анатолій Портний подякував діткам за привітання та вручив гостям солодкі подарунки.

Ми щиро вдячні нашим гостям за гарні привітання та дуже хочемо, щоб віра у диво не зникала ніколи. В ці святкові дні бажаємо всім миру і добра, любові та щастя, тепла і затишку в домі, а навколо хай відбуваються тільки гарні події!