buttons buttons

До уваги підприємств організацій інших суб’єктів господарювання та громадян!

Відповідно до Законодавства України та інших нормативно-правових актів, зокрема Закону України «Про житлово-комунальні послуги», Постанови КМУ «Про затвердження Правил надання послуг з вивезення побутових відходів», Закону України «Про відходи»,  Закону України «Про охорону навколишнього природного середовища»,  Правил благоустрою Сосницької селищної ради підприємства,   організації, іншi суб’єкти господарювання всіх форм власності  та громадяни зобов`язані користуватися послугами з вивезення  та знешкодження відходів та оплачувати надані послуги.

Рішенням виконавчого комітету Сосницької селищної ради від 28.12.2006р. №361 виконавцем даних послуг в смт. Сосниця затверджено КП «Сосницьке комунально-житлове управління».

Для уникнення штрафних санкцій від контролюючих органів пропонуємо до 01 липня 2016 р. укласти договори на вивіз та знешкодження відходів.

Після вказаної дати  на запит Державної екологічної інспекції у Чернігівській області буде подано  інформацію про стан справ по  укладенню  договорів з вивезення та знешкодження відходів.

Довідки за тел. 2-12-32, 2-03-24, 050-447-61-13,  096-113-63-56