buttons buttons

До уваги підприємств, організацій та громадян селища!

Водопостачання

КП «Сосницьке КЖУ» проводить низку заходів по зменшенню непродуктивних втрат питної води. Одним з них є виявлення фактів несанкціонованого відбору з центрального водогону селища та порушень  обліку споживання питної води. На протязі місяця з моменту публікації можна звернутись на підприємство для врегулювання вищезгаданих питань без застосування штрафних санкцій.  Згідно з чинним законодавством у разі виявлення порушення нараховується штраф у розмірі вартості безперервного цілодобового споживання води на протязі 30 днів за діючим тарифом. Наприклад для труби  діаметром 20 мм це буде  2500.00 грн. Просимо повідомляти про відомі Вам випадки несанкціонованого відбору води з селищного водогону.

Сміття

Відповідно до Законодавства України та інших нормативно-правових актів, зокрема Закону України «Про житлово-комунальні послуги», Постанови КМУ «Про затвердження Правил надання послуг з вивезення побутових відходів», Закону України «Про відходи»,  Закону України «Про охорону навколишнього природного середовища»,  Правил благоустрою Сосницької селищної ради підприємства,   організації, іншi суб’єкти господарювання всіх форм власності  та громадяни зобов`язані користуватися послугами з вивезення  та знешкодження відходів та оплачувати надані послуги.

Нагадуємо — позбутися сміття у законний спосіб Ви можете наступним чином :

• а) по договору на вивіз та знешкодження нашим транспортом згідно графіку;
  • б) по договору на знешкодження вивезти на звалище власним транспортом;
  • в) шляхом замовлення одноразової послуги.

Перші два пункти для фізичних осіб передбачають можливість отримання субсидії.

Графік роботи  звалища  з  08-00 до 17-00  крім вихідних та святкових днів. Обідня перерва з 12-00 до 13-00. У разі кардинального збільшеня кількості договорів на самовивіз графік роботи може бути оптимізовано згідно до побажань мешканців селища.  Якщо Ви підписали договір і оплатили послугу, але  з об’єктивних причин  не можете вивезти сміття у часи роботи звалища будь ласка не викидайте його зразу при в`їзді, не полінуйтесь завезти у середину.

Субсидії і не тільки

Шановні споживачі послуг,  вкотре нагадуємо – оплачувати послуги та надавати показники засобів обліку необхідно щомісяця. Навіть якщо Вам нараховано субсидію. В іншому випадку (залежно від рішеня Уряду) не списані суми субсидій можуть бути втрачені.

З усіх питань звертайтесь особисто до КП «Сосницьке КЖУ» за адресою вул. Б. Хмельницького, 6 або за тел.: 0465520324, 0504476113, 0687467472 та на  e-mail  sosnytsya-kp@ukr.net .