buttons buttons

До уваги підприємств, організацій та громадян селища

Відповідно до Законодавства України та інших нормативно-правових актів, зокрема Закону України «Про житлово-комунальні послуги», Постанови КМУ «Про затвердження Правил надання послуг з вивезення побутових відходів», Закону України «Про відходи»,  Закону України «Про охорону навколишнього природного середовища»,  Правил благоустрою Сосницької селищної ради підприємства,   організації, іншi суб’єкти господарювання всіх форм власності  та громадяни зобов`язані користуватися послугами з вивезення  та знешкодження відходів та оплачувати надані послуги.

Рішенням виконавчого комітету Сосницької селищної ради від 28.12.2006р. №361 виконавцем даних послуг в смт. Сосниця затверджено КП «Сосницьке комунально-житлове управління», яке здійснює регулярний вивіз твердих побутових відходів (сміття) з території селища. Спеціально обладнаний  автомобіль курсує по всім  вулицям два рази на місяць згідно графіка.Для підприємств організацій та інших суб’єктів господарювання також   надається послуга з контейнерного вивезення відходів.

Нагадуємо, що на послугу з вивозу сміття з приватного сектору надається субсидія.  Щоб її  отримати необхідно звернутись в управління соціального захисту населення Сосницької РДА.

Крім того передбачена можливість самостійного вивозу сміття на полігон твердих побутових відходів (ТПВ) Сосницької селищної ради власним транспортом.

З метою утримання полігону у належному стані рішенням виконавчого комітету Сосницької селищної ради від 07.10.2009 р. користувачем полігону ТПВ визначено КП «Сосницьке комунально-житлове управління». З 09 серпня 2016 р. графік роботи полігону подовжено до 17 години. Він працює з 08-00 до 17-00 крім вихідних та святкових днів. Обідня перерва З 12-00 до 13-00. В інший час прийом та розміщення відходів на полігоні здійснюватись не буде. До 01 вересня 2016 р. планується провести низку заходів для обмеження безконтрольного вивезення відходів на полігон ТПВ.

Вкотре нагадуємо, що всі відносини в сфері вивезення та знешкодження відходів між підприємствами, організаціями, громадянами та КП «Сосницьке КЖУ» будуються на платній основі та повинні бути врегульовані шляхом укладання відповідних угод. Запрошуємо звернутись  для оформлення договорів до КП «Сосницьке КЖУ» за адресою: смт. Сосниця,вул. Б. Хмельницького 6.

Все викладене вище стосується і утилізації рідких нечистот. Офіційно на території Сосницької селищної ради надавати послуги населенню з вивезення рідких нечистот має тільки КП «Сосницьке КЖУ». Наразі організація має необхідну техніку для якісного надання послуги. Рішенням Виконкому Сосницької селищної ради від 23.06.2016р. № 126 визначено місце зливу рідких нечистот та зобов`язано використовувати його асенізаційними автомобілями всіх форм власності, що здійснюють свою діяльність на території Сосницької селищної ради. Зі змістом Рішення можна ознайомитись на сайті Сосницької селищної ради http://sosnitsa-rada.gov.ua/rishennya-vikonkomu/

Насамкінець просимо небайдужих громадян повідомляти про випадки забруднення навколишнього природного середовища,вивозу сміття та зливу рідких нечистот у недозволених місцях. Надсилайте на електронну адресу фото та відео матеріали,щоб можна було ідентифікувати особу порушника чи транспортний засіб і сам факт здійснення порушення. Матеріали будуть оприлюднюватись у пресі та мережі Інтернет. В кінці вересня поточного року три кращі фото/відео будуть відзначені цінними призами. За необхідності анонімність авторів буде збережено.

За  інформацією звертайтесь за тел.: 0465521232, 050447611, 0687467472,  096-113-63-56 та на  e-mail  sosnytsya-kp@ukr.net