До уваги представників громадськості, підприємств агровиробників!

Відбудуться виїзди мобільних консультативних пунктів з питань захисту прав землевласників та землекористувачів!

На виконання розпорядження Кабінету Міністрів України та з метою забезпечення захисту прав землевласників та представників аграрного бізнесу, проведення ефективної інформаційно-роз’яснювальної роботи з даного питання Головне територіальне управління юстиції у Чернігівській області повідомляє про проведення в смт Сосниця мобільного консультативного пункту з питань захисту прав землевласників та землекористувачів.

Проведення виїзного заходу планується на 03 жовтня 2017 року, з 10.30 до 13.00 год. в приміщені Сосницької районної державної адміністрації за адресою: (смт Сосниця, вул. Грушевського, 15) та з 14:00 до 16:00 в приміщенні Авдіївської сільської ради за адресою: с. Авдіївка, вул. Сіверська, 25.

Виїзд мобільного консультативного пункту буде проведено за участю представників: Головного територіального управління юстиції у Чернігівській області, місцевого бюро правової допомоги, Головного управління Держгеокадастру у Чернігівській області.

В ході заходів заплановано проведення прийому громадян, представників підприємств агровиробників, надання індивідуальних консультацій з питань захисту прав у сфері орендних відносин та земельного законодавства.

У зв’язку викладеним запрошуємо прийняти участь у проведенні вказаних заходів представників громадськості, підприємств агровиробників, а також всіх бажаючих отримати вичерпну консультативну допомогу з питань захисту прав у сфері земельного законодавства та орендних відносин.