buttons buttons

Дотримання елементарних правил пожежної безпеки дозволить уникнути біди!

Як свідчить статистика, майже всі пожежі з трагічними наслідками виникають у житловому секторі громадян, переважно сільської місцевості. В основному лихо приходить в будинки пенсіонерів, інвалідів та безробітних людей, які не мають достатньо коштів на виконання протипожежних заходів. В їх оселях пічне опалення, електрообладнання застарілі, належними чином не обслуговуються та не ремонтуються. Початок цього року став не винятком на трагічні наслідки, так 07 січня пізно ввечері в приміщенні котельні Великоустівської ЗОШ І-ІІІ ст. виникла пожежа в результаті якої загинув громадян. Наразі, правоохоронними органами проводиться розслідування.

У зв’язку з цим Сосницький районний сектор проводить інформаційно-роз’яснювальну роботу та нагадує про необхідність дотримання елементарних правил пожежної безпеки! Постійно слідкуйте за станом опалювальних печей та димарів, своєчасно їх ремонтуйте! Слідкуйте за справністю електричних мереж! Не залишайте без нагляду увімкнені телевізори та інші електропобутові прилади! Будьте обережні при палінні та використанні відкритого вогню на горищах, у підвалах, господарських спорудах та інших підсобних приміщеннях!

В разі виникнення пожежі чи іншої надзвичайної ситуації негайно викликайте Службу порятунку за номером 101!

Головний інспектор Сосницького районного сектора
У ДСНС України у Чернігівській області