buttons buttons

ДСНС України повідомляє: будьте обережні при збиранні грибів

З настанням осіннього періоду більшість населення збирається в ліс по гриби, так і жителі Сосниччини, полюбляють поїхати в ліс на «тихе полювання». Гриби – це дарунок лісу, але водночас вони є небезпечним продуктом харчування, який може призвести до отруєння, а іноді й смерті. Збирайте і купуйте тільки ті гриби, про які вам відомо, що вони їстівні. Під час збирання грибів потрібно бути обережним, тому що можна натрапити на небезпечні знахідки, такі як вибухонебезпечні предмети, детонація яких може призвести до дуже тяжких наслідків, тому що в Сосницькому районі їх достатньо, так я в роки війни на території району відбувались бойові дії. У цьому році був один випадок виявлення вибухонебезпечних предметів в с. Мала Бондарівка.

Працівники сектора вкотре звертаються до громадян із застереженням, бути обережними під час збирання грибів та у разі виявлення підозрілого предмету.

У разі виникнення НС телефонуйте за номером 101.

Провідний фахівець Сосницького районного сектора
У ДСНС України у Чернігівській області