buttons buttons

Дякую за підтримку і довіру, — Андрій Портний

Дорогі жителі Сосницької громади!

29 жовтня відбулись перші місцеві вибори до Сосницької об’єднаної територіальної громади.

Перш за все, хочу подякувати вам за те, що ви знайшли час і прийшли на виборчі дільниці чим підтримали саму ідею створення об’єднаної територіальної громади.

У день голосування мою кандидатуру підтримали більше 75% виборців. Вважаю це високою оцінкою моєї роботи на посаді селищного голови, високою довірою та водночас величезною відповідальністю покладеною на мене громадою. Я щиро вдячний вам за це і зроблю все від мене залежне, аби не розчарувати вас, дорогі земляки, виправдати довіру та реалізувати всі ваші найкращі сподівання.

Також хочу подякувати виборцям за те, що сформували енергійну, ініціативну, в основному молоду команду депутатів селищної ради. Сподіваюсь, що з першої сесії новообраної ради цей депутатський корпус перейматиметься проблемами нашого Довженківського краю. Певен, що ніхто з них не нестиме до сесійної зали якихось політичних амбіцій, у своїй діяльності вони керуватимуться думкою виборців, а не вказівками політичних лідерів.

Новообрана рада зробить усе можливе задля благополуччя Сосниччини, поліпшення добробуту жителів громади, незалежно від того, чи вони приходили на вибори, чи підтримували нас.

Вибори закінчились, попереду кропітка щоденна робота.