buttons buttons

Господар на власній присадибній ділянці знайов мінометну міну

01 травня о 19:51 до 10 ДПРП смт Сосниця надійшло повідомлення про те, що господар на власній присадибній ділянці по вул. Б.Хмельницького, 31 в районному центрі, під час проведення земляних робіт виявила підозрілий металевий предмет, схожий за ознаками на вибухонебезпечний. Про знахідку чоловік одразу сповістив рятувальників та працівників поліції.

Фахівці групи піротехнічних робіт аварійно-рятувального загону спецпризначення УДСНС України у Чернігівській області, які прибули за викликом, ідентифікували металевий предмет, як мінометну міну калібром 82 мм. Під час обстеження прилеглої території піротехніки більш не виявили підозрілих предметів. Боєприпас вивезений спецавтомобілем у безпечне місце за межами селища та о 13:35 02 травня знищений у встановленому порядку.

У зв’язку з цим, рятувальники звертають увагу населення на необхідності дотримання заходів безпеки. Якщо виявлено боєприпаси, або схожі на них предмети, ні в якому разі не можна їх чіпати. Про подію слід негайно повідомити рятувальників за номером «101» або правоохоронців за номером «102».

Начальник Сосницького районного сектора
У ДСНС України у Чернігівській області