buttons buttons

Громадські слухання на тему: «Внесення змін до Правил благоустрою»

На виконання п. 2 рішення виконавчого комітету селищної ради від 22.08.2016 № 174 «Про розгляд депутатського звернення депутата Ткача А.Л.», керуючись положенням «Про громадські слухання в спільній територіальній громаді селища міського типу Сосниця, с. Мале Устя та с. Ганнівка», затвердженого рішенням селищної ради від 26.01.2016 № 4 — VII «Про затвердження Положення про громадські слухання в спільній територіальній громаді селища міського типу Сосниця, с. Мале Устя та с. Ганнівка», ст. 13, п.п. 19, 20 ч. 4 ст. 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

1. Провести громадські слухання на тему: «Внесення змін до Правила благоустрою Сосницької селищної ради, затверджених рішенням сесії № 33 – VII від 31.05.2016 року «Про ухвалення Правил благоустрою Сосницької селищної ради» 22 жовтня 2016 року о 10.00 годині в приміщенні Сосницької селищної ради.
  2. Розглянути питання внесення змін до Правил благоустрою, доповниши їх наступним текстом:
  • 2.1. «п. 12.5. Уповноважити інспекторів Сосницького відділення національної поліції на складання протоколів про адміністративне правопорушення за ст. 152 КУпАП за порушення правил благоустрою»;
  • 2.2. «п. 8.1.20. заборонено спалювати побутове сміття, залишки рослин, листя  на території Сосницької селищної ради».
  • 2.2. «п.4.3. Порушення об’єктів благоустрою, пов’язане з виконанням суб’єктами господарювання земляних та ремонтних робіт, здійснюється на підставі дозволу на порушення об’єктів благоустрою виконавчого комітету Сосницької селищної ради (далі – дозвіл), крім випадків, на які дозвіл на порушення об’єктів благоустрою не вимагається, а саме якщо земляні та ремонтні роботи здійснюються:

— особами, які мають документ, що посвідчує право власності або право користування земельною ділянкою, у тому числі право земельного сервітуту;

— у складі підготовчих або будівельних робіт, право на виконання яких оформлене у встановленому законодавством порядку.

Роботи з усунення наслідків аварій на об’єктах благоустрою розпочинаються негайно з обов’язковим подальшим оформленням дозволу в порядку, визначеному законодавством.

Перелік земляних та/або ремонтних робіт, для виконання яких необхідно отримати дозвіл, встановлюється у Порядку видачі дозволів на порушення об’єктів благоустрою або відмови в їх видачі, переоформлення, видачі дублікатів, анулювання дозволів на території смт Сосниця (додаток №1 до Правил – додається).

Порядок видачі дозволів або відмови в їх видачі, переоформлення, видачі дублікатів, анулювання дозволів проводиться на підставі Порядку видачі дозволів на порушення об’єктів благоустрою або відмови в їх видачі, переоформлення, видачі дублікатів, анулювання дозволів на території смт Сосниця (додаток №1 до Правил – додається).

1. Запросити для участі в слуханнях начальника сектору Сосницького ВП МВП ГУНП в Чернігівській області.
  2. Затвердити склад організаційного комітету з підготовки та проведення громадських слухань, що додається.
  3. Відповідальним за підготовку та проведення слухань визначити секретаря селищної ради С.М. Пастушенко.
  4. Секретарю селищної ради С.М. Пастушенко забезпечити оприлюднення інформації про проведення слухань в засобах масової інформації та на офіційному Інтернет-порталі «Сосницька селищна рада».
  5. Контроль за виконанням даного розпорядження залишаю за собою.