buttons buttons

Хочете створити ОСББ, але не знає як? Запрошуємо на форум

11 червня у місті Бровари відбудеться Форум ОСББ Києва та Київської області, на який запрошують усіх, хто хоче створити ОСББ, але не знає як.

Успішні керівники ОСББ, відомі тренери по управлінню будинками, лідери громадянського суспільства ділитимуться власним досвідом, порадами та дієвими практиками.

Організатори Форуму – спільнота „Школа ОСББ Андрія Саука”, консультаційний центр “ОСББ ДА” та KyivUrbanFest. Генеральний партнер Форуму скандинавське містечко Scandia. Місце проведення – Концерт-Хол ТРЦ „Термінал” (вул. Київська, 316).

Низка громадських організацій та ініціатив, які займаються освітою населення щодо створення і діяльності ОСББ, вирішили організувати мастабний освітній Форум ОСББ Києва і Київської області з метою дати максимум інформації бажаючим створити ОСББ, розвіяти міфи та дати новий поштовх розвитку існуючим ОСББ.

Форум складатиметься з 3 панелей:

1. Основна зала: теорія і практика створення і діяльності ОСББ, мотивація до змін.
  2. Мала зала: історії успіху, нові технології, незвичайні підходи, вирішення актуальних проблем.
  3. Ярмарка компаній: компанії, які можуть надавати послуги ОСББ.

Спікерами Форуму виступлять Вікторія Погорєлова, Дмитро Левицький, Тетяна Бойко, Роман Бондарука, Олег Голубенко та інші.

Посилання на сайт Форуму http://forum-osbb.brovary.org