buttons buttons

ІІ зустріч громадських активістів півночі Чернігівщини

Незважаючи на не найкращу погоду, вітер і сніг, в Сосниці, 12 грудня 2015р, пройшла ІІ зустріч громадських активістів півночі Чернігівщини. Організували зустріч депутати Сосницької селищної ради Ткач Андрій та Портний Іван за підтримки Сосницької селищної ради і народного депутата Анатолія Евлахова та КММГО «Альтернатива».

З нагоди не лише отримати корисні знання але й познайомитися з однодумцями з інших районів, обмінятися досвідом і домовитися про співпрацю в теплій і дружній атмосфері зібралося досить багато активістів.

У паузах між презентаціями пили каву, спілкувалися на різноманітні актуальні теми громадського життя. Практичні поради по співпраці влади й громади, а також самі презентації на теми «Інструменти співпраці влади і громади на місцевому рівні» та «Проекти, як засіб активізації громадян в громаді» представляли Пущенко Павло, Громова Тетяна і Лавріненко Неля.

Програма зустрічі:

• 9:30 – 10:00 — реєстрація учасників та ранкова кава;
  • 10:00 – 10:30 — знайомство та опис діяльності представниками організацій;
  • 10:30 – 12:00 — презентація теми «Інструменти співпраці влади і громади на місцевому рівні» (тренери Пущенко Павло — голова «Чернігівського освітнього центру «Ініціатива» та Громова Тетяна — голова ЧМГО «Молодь — ХХІ століття»);
  • 12:00 – 12:15 — Кава-пауза;
  • 12:30 – 14:00 — презентація теми «Проекти, як засіб активізації громадян в громаді» (тренер Лавріненко Неля — засновник та керівник центру розвитку дитини «Янголятко»);
  • 14:00 – 15:00 — Обід;
  • 15:00 – 17:00 — екскурсія до літературно-меморіального музею О. П. Довженка.