Інформація про оголошення конкурсу з відбору суб’єктів оціночної діяльності

Інформація про оголошення конкурсу з відбору суб’єктів оціночної діяльності для проведення незалежної оцінки майна спільної власності територіальної громади Сосницької селищної ради

Мета проведення незалежної оцінки — визначення ринкової вартості майна для передачі в оренду.

Назва об’єктів оцінки:

Адмінбудинок  загальною площею 588,8 кв.м

Місцезнаходження об’єктів:

16100 Чернігівська обл.Сосницький район ,село Пекарів вул.Довженка,37

Приміщення ФП  загальною площею 61 кв.м.

16100 Чернігівська обл.Сосницький район, село Кнути вулиця Панченка,5

Будівля сільської ради загальною площею 135,8 кв.м.

за адресою:16100 Чернігівська обл.Сосницький район, село Киріївка, вулиця Квіткова,13

Будівля ФАП загальною площею 117,8 кв.м.

16100Чернігівська обл.Сосницький р-н, село Полісся вул. Лісова,93.

Будівля сільської ради загальною площею 137,8 кв.м.

16100 Чернігівська обл. Сосницький р-н, село Волинка вул. Розумієнка, 20

Балансоутримувач: Сосницька селищна рада

Вимогами до претендентів для участі в конкурсі з відбору суб’єктів оціночної діяльності є наявність:

• відповідної кваліфікації оцінювачів стосовно оцінки об’єкта оцінки, що має підтверджуватися чинними кваліфікаційними документами оцінювачів та свідоцтвами про реєстрацію в Державному реєстрі оцінювачів, виданими відповідно до чинного законодавства України;
  • досвіду суб’єкта оціночної діяльності у проведенні оцінки майна, зокрема подібного майна;
  • переліку оцінювачів, які будуть залучені до виконання робіт з оцінки майна та підписання звіту про оцінку майна, та їх особистого досвіду у проведенні оцінки подібного майна;
  • письмової згоди оцінювачів, яких додатково буде залучено суб’єктом оціночної діяльності до виконання робіт з оцінки майна.

Для участі в конкурсі необхідно подати: Конкурсну документацію. Конкурсна документація подається в запечатаному конверті з описом підтвердних документів, що містяться в конверті.

До підтвердних документів належать:

• заява на участь у конкурсі за встановленою формою;
  • копія установчого документа претендента;
  • копії кваліфікаційних документів оцінювачів, які працюють у штатному складі і яких буде залучено до проведення оцінки та підписання звіту про оцінку майна;
  • письмові згоди оцінювачів, яких буде додатково залучено претендентом до проведення робіт з оцінки майна та підписання звіту про оцінку майна, завірені їхніми особистими підписами, а також копії кваліфікаційних документів оцінювачів;
  • копія сертифіката суб’єкта оціночної діяльності;
  • інформація про претендента (документ, який містить відомості про претендента щодо його досвіду роботи, кваліфікації та особистого досвіду роботи оцінювачів, які працюють у його штатному складі та додатково залучаються ним, з незалежної оцінки майна, у тому числі подібного майна тощо).

Копії документів завіряються претендентом, який відповідає за їх достовірність.

Конкурсна пропозиція претендентів подається  у запечатаному конверті і повинна містити пропозицію щодо вартості виконання робіт, калькуляції витрат, пов’язаних з виконанням робіт, а також строк виконання робіт.

Конкурс відбудеться 14 вересня 2018  року о 10-ій годині в приміщенні Сосницької селищної ради за адресою смт. Сосниця, вул. Л.Українки, 3 каб.№6.

Кінцевий термін подання конкурсної  документації 10 вересня 2018 року до 17 години.

Телефон для довідок: 04655 2-12-75