Киріївка вперше відзначає День села

Сьогодні, 4 серпня жителі Киріївки вперше святкують День села.

Цього сонячного і серпневого дня поважні жителі села, молодь та гості поспішали до сільського клубу, адже там відбувалось головне дійство свята. Святкове оформлення сцени, цікава виставка вишиванок, домотканих ряден, плетених кошиків, картин та капелюхів з соломи створили піднесено-урочисту атмосферу свята.

Так як жителі села цінують родинні традиції, шанують історію, ветеранів війни та праці, то ведучі свята згадали поіменно всіх, хто творив минуле і творить сьогодення. Зробили це дуже оригінально, що стало справжньою родзинкою свята – відзначення та нагородження жителів села у різних номінаціях.

Так в селі є подружжя, яке більше 60 років живе у парі, злагоді, мирі та любові. Привітали учасники свята і багатодітні сім’ї, які щедро дарували тепло та добро батьківського серця своїм дітям. Щиро вітали гості свята і односельчан, які святкують цього дня день народження. Не забули і про найстарших жилетів села, адже саме вони зберегли для нас найкращі національні традиції, навчили долати труднощі та бути достойними своєї країни.

З вітальними словами на сцену піднімався і селищний голова Андрій Портний, він привітав жителів села зі святом, та подарував новий мікшерний пульт для потреб сільського клубу.

Під час заходу Андрій Портний також вручив свідоцтво про присвоєння Вереші Віктору Федосійовичу звання «Почесний громадянин с. Киріївка Сосницької об’єднаної територіальної громади».

Продовжили святкування розважальною концертною програмою. Святкування Дня села ще не завершилось, і саме зараз в Киріївці ще тривають гуляння.

Тому від щирого серця й від усієї душі зичимо усім жителям Киріївки здоров’я, щастя, добра, достатку, миру, щедрої долі, сили і наснаги в усіх ваших справах і нехай мрія про краще майбутнє окриляє вас на нові звершення, на нові добрі починання.

Нехай же і надалі процвітає ваше село, народжуються і підростають діти, спокійно і захищено почуваються люди похилого віку. А ми, влада, будемо робити все від нас залежне, аби допомогти вам у цьому. Адже саме покращення якості життя та добробуту людей – основне наше завдання.