buttons buttons

Мери усієї України зібрались у Сватовому відзначати День Незалежності грою у футбол

26 серпня у місті Сватове Луганської області відбувся  Всеукраїнський турнір з футболу, присвячений Дню Незалежності України та з нагоди 357-ї річниці від дня утворення міста Сватове.

Вперше на поле відновленого стадіону вийшли збірні команди мерів міст України, військовослужбовців Збройних Сил, ветерани футболу Харківщини та Луганщини.

Селищний голова Андрій Портний також взяв участь у заході граючи за збірну команду мерів міст України, яка, до речі, на Всеукраїнському турнірі з футболу виборола друге місце.

Організатори турніру – Асоціація міст України та Сватівська міська рада.

«Символічно, що Всеукраїнський турнір, присвячений Дню Незалежності України, проходитиме саме на Луганській землі. Особливо зараз, у ці непрості для нашої країни часи, важливо продемонструвати єдність України», – зазначив Виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан.

Ідея провести матч саме на Луганщині належить гравцям збірної міських голів України.

У Сватовому мери міст з Центральної, Західної та Східної України мали можливість  поспілкуватися, обговорити проблеми та перспективи розвитку місцевого самоврядування.