buttons buttons

На чернігівщині стартував обласний конкурс юнацького патріотичного малюнку

Міська громадська організація «Асоціація безперервної фахової освіти «АТЕНЕУМ» за підтримки інших громадських організацій та Департаменту сім‘ї, молоді та спорту Чернігівської обласної державної адміністрації ініціювала проведення комплексної програми «Медіа виставка-конкурс юнацького патріотичного малюнку» та «Твоя листівка для воїна»

Програма спрямована на підсилення патріотичного виховання молоді, сприяння покращенню зв’язків вояків та громади, документування та збереження історичних пам’яток нашого часу, якими є, зокрема, патріотичні малюнки.

Під час проведення Програми планується проведення таких заходів

1. Проведення обласного конкурсу юнацького патріотичного малюнку.
  2. «Оцифрування» малюнків, що надійшли на конкурс.
  3. Створення меморіального музею-архіву малюнків в електронному вигляді та розміщення його у соціальних мережах для загального доступу.
  4. Проведення виставок оригіналів малюнків у публічних місцях.
  5. Проведення урочистого нагородження Учасників конкурсу з залученням військовослужбовців, ЗМІ та розповсюдженням інформації про заходи
  6. Дарування малюнків та/або їх копій військовослужбовцям, в тому числі у зоні АТО.
  7. Організація зустрічей молоді з військовослужбовцями.
  8. Виготовлення та розповсюдження друкованої продукції, соціальної реклами – листівок з малюнками конкурсантів (далі – листівки).
  9. Організація написання юнацтвом Чернігівщини листівок для військовослужбовців.

Терміни

– прийом малюнків з 30.04.2016 року до 10.10.2016 року

– підбиття підсумків конкурсу та відзначення Учасників – у листопаді 2016 року

Організатор — міська громадська організація «Асоціація безперервної фахової освіти «АТЕНЕУМ».

Програма проводиться за підтримки таких установ та організацій:

• Департамент сім‘ї, молоді та спорту Чернігівської обласної державної адміністрації (у рамках проведення конкурсу з визначення програм (проектів, заходів), розроблених інститутами громадянського суспільства, на виконання (реалізацію) яких надається фінансова підтримка з обласного бюджету)
  • Благодійний фонд «ЗАХИСТИМО УКРАЇНУ!»
  • ГО «ВП ГО «САМООБОРОНА МАЙДАНУ» в Чернігівській області»
  • Культурно-мистецький центр «ІНТЕРМЕЦЦО»
  • ГО «СУСПІЛЬНА СЛУЖБА УКРАЇНИ»
  • ГО «ЧЕРНІГІВСЬКА ПРАВОЗАХИСНА СПІЛКА».

Запропонована Програма спрямована на розвиток вже виконаних у місті Чернігові у 2015 році проектів/програм:

• Проект «Виставка-конкурс дитячого патріотичного малюнку «Національна гвардія – гордість України!»»
  • Комплексна програма ««Постійно діюча виставка-конкурс дитячого патріотичного малюнку» та «Напиши бійцю листівку»» (отримала підтримку/фінансування на конкурсі, що проводився відділом у справах сім’ї та молоді УССМС Чернігівської міської ради, проектів програм, розроблених інститутами громадянського суспільства, стосовно дітей та молоді міста Чернігова)

Запрошуємо прийняти участь у конкурсі та комплексній програмі
«Медіа виставка-конкурс юнацького патріотичного малюнку»
та «Твоя листівка для воїна».

Слава Україні!

Умови конкурсу: