На Чернігівщині збирають кошти для оснащення обласного онкодиспансера

Чернігівська спільнота збирає кошти на додаткове обладнання для повноцінного функціонування новопридбаного лінійного прискорювача в Чернігівському обласному онкологічному диспансері. Мовиться про комп’ютерний томограф та дозиметричне устаткування. Загальна вартість проекту «Лінійний прискорювач» становить 110 млн гривень. До кінця року необхідно завершити будівництво та встановити радіотерапевтичний комплекс, однак реалізація даного проекту опинилася під загрозою.

На сьогодні, завдяки зусиллям влади і громадськості вдалося зібрати 82 млн гривень. За ці кошти проведено закупівлю лінійного прискорювача та здійснено будівництво корпусу для його встановлення. Сума, яка необхідна для закупівлі ще двох складових радіотерапевтичного комплексу (комп’ютерного томографа та дозиметричного обладнання), без яких робота лінійного прискорювача неможлива, складає 30 млн гривень.

Звертаємося до вам з проханням прийняти участь у зборі коштів для успішного завершення забезпечення онкохворих Чернігівщини обладнанням, яке дарує надію на життя.

Кошти можна перерахувати на рахунок онкодиспансеру.

Реквізити:

• р/р 31557301121263
  • у ГУДКСУ в Чернігівській області
  • МФО 853592
  • код за ЄДРПОУ 02006065
  • Призначення надходжень: На придбання лінійного прискорювача з комплексом обладнання для оснащення радіотерапевтичного відділення КЛПЗ «ЧООД»

Зробіть благодійний внесок зі смартфона:

1. Зайдіть в мобільний додаток Приват24.
  2. Натисніть «Сканувати».
  3. Відскакувати код та здійснити оплату.

Більш детальна інформація в облонкодиспансері (проспект Миру, 211) за телефонами: (04622) 5-30-07, 5-99-55; бухгалтерія — (04622) 5-90-08, 72-32-72.