На території гімназії ім. О. П. Довженка урочисто відкрили футбольний майданчик

Вчора, 23 листопада, відбулося офіційне відкриття футбольного майданчика на території гімназії ім. О. П. Довженка.

На урочисте відкриття сучасного футбольного поля приїхали голова Чернігівської облдержадміністрації Валерій Куліч та депутат Верховної Ради України Анатолій Євлахов. Також у заході прийняли участь в. о. голови райдержадміністрації Федір Давиденко, заступник голови райдержадміністрації Олег Трамана, заступник голови районної ради Геннадій Смаглюк, голова Сосницької об’єднаної громади Андрій Портний, дирекція гімназії, педагогічний колектив, юні спортсмени, школярі та їх батьки.

Звертаючись до присутніх Анатолій Євлахов зазначив:

«Відвідуючи з робочим візитом в районах області я переконався, що в жодному селі, навіть у найвіддаленішому, спортивні майданчики не пустують. Там постійно займаються діти. Впевнений, що і цей майданчик буде активно використовуватися.

Нажаль зараз ми не встигли зробити нічне освітлення, але обов’язково зробимо, щоб сюди приходили не тільки школярі, але і дорослі, адже цей майданчик будувався не тільки для школи, а для всієї Сосниці.

Всім хочу побажати успіхів в спорті, щоб ваших спортсменів знали не тільки в області, а й по всій Україні, а ми будемо роботи все, що для цього треба.

Також хочу подякувати Валерію Кулічу, за те що він приклав багато зусиль, для того щоб ми відкрили цей майданчик. Дякую Андрію Портному за його мрію збудувати цей майданчик і директору гімназії, яку я поважаю і з якою мені завжди приємно зустрічатися.

Дякую всім вам і бажаю щоб спорт в Сосниці розвивався, а ви ставали чемпіонами не тільки в спортивному життю.»

З промовою до присутніх також звернувся голова Чернігівської ОДА Валерій Куліч:

«Хочу привітати з сьогоднішнім святом. Дійсно, відкриття футбольного майданчика, це добра подія як для учнів гімназії, так і для жителів Сосниці.

Бажаю футбольній команді Сосниці гідного досягнення чемпіонату в області., адже покращення спортивної бази дозволить покращити спортивні результати.

Також сподіваюсь наступного року ми завершимо реконструкцію вашої гімназії.

Вітаю всіх і бажаю, щоб ми зустрічались на відкритті інфраструктурних об’єктів ще не раз.»

З подяками гостям за сучасний футбольний майданчик і побажаннями до присутніх звернувся голова Сосницької громади Андрій Портний:

«Сьогодні зібралася найкраща частина громади – наші діти!

Сьогодні ми маємо з вами велику честь відкривати цей чудовий інфраструктурний об’єкт, який дасть можливість займатись спортом в зручних і якісних умовах. Сподіваюсь що це дасть можливість нашим спортсменам, футболістам, і не тільки, бо це багатофункціональний майданчик, розвивати свою майстерність, покращити результати.

Від себе особисто, від громади хочу висловити слова подяки, людям завдячую підтримці яких, за те, що вони турбуються і піклуються про молодь сосниччини, голові ОДА Кулічу Валерію Петровичу та депутату ВРУ Євлахову Анатолію Сергійовичу.»

Після цього розпочалася церемонія відкриття майданчика для міні-футболу зі штучним покриттям на території гімназії ім. О. П. Довженка. Символічну стрічку запросили перерізати народного депутата Анатолія Євлахова, та голову ОДА Валерія Куліча.

Перші символічні голи мали змогу забити почесні гості в ворота, які захищав голова громади, забити не вдалося.

Для присутніх виступили учні гімназії з молодіжним спортивним флешмобом, по його закінченню випробувати нове футбольне поле вийшли команди учнів гімназії, які змагались між собою.