buttons buttons

Нагадуємо про необхідність дотримання елементарних правил пожежної безпеки

Як свідчить статистика, майже всі пожежі з трагічними наслідками виникають у житловому секторі громадян, переважно сільської місцевості. В основному лихо приходить в будинки пенсіонерів, інвалідів та безробітних людей, які не мають достатньо коштів на виконання протипожежних заходів. В їх оселях пічне опалення, електрообладнання застарілі, належними чином не обслуговуються та не ремонтуються. Як наслідок, найбільша кількість пожеж та загиблих людей на них реєструється у осінньо-зимові місяці року, тобто коли люди починають інтенсивно використовувати прилади опалення та електрообігрівачі. Протягом 2016 року на території Сосницького району внаслідок пожежі загинуло 3 осіб.

У зв’язку з цим Сосницький районний сектор проводить інформаційно-роз’яснювальну роботу та нагадує про необхідність дотримання елементарних правил пожежної безпеки! Постійно слідкуйте за станом опалювальних печей та димарів, своєчасно їх ремонтуйте! Слідкуйте за справністю електричних мереж! Не залишайте без нагляду увімкнені телевізори та інші електропобутові прилади! Будьте обережні при палінні та використанні відкритого вогню на горищах, у підвалах, господарських спорудах та інших підсобних приміщеннях!

Запам’ятайте! Слід постійно піклуватися про належний стан протипожежного захисту своїх помешкань та вміти кожному перегороджувати шлях розлюченому полум’ю.

В разі виникнення пожежі чи іншої надзвичайної ситуації негайно викликайте Службу порятунку за номером 101!

Головний інспектор Сосницького районного сектора
У ДСНС України у Чернігівській області