buttons buttons

Наслідки порушення правил пожежної безпеки

Порушення правил пожежної безпеки при влаштуванні та експлуатації печей призводить до виникнення пожеж, які найчастіше закінчуються трагічними наслідками.  Протягом 2017 року на території Сосницького району вже виникло 2 пожежі, внаслідок однієї загинула людина.

Так, 25 січня в смт Сосниця виникла пожежа будівлі на території  ФГ «Інтер-Агро-База». Порушуючи правила пожежної безпеки при експлуатації печей працівники залишили без нагляду піч, яка топилась. Незважаючи на поряд розташовану пожежну частину, повідомлення про пожежу надійшло запізно, оскільки працівників на було на території, а саме коли полум’я поширилось по площі будівлі близько 150 м.кв. Для гасіння пожежі залучалось 3 одиниці техніки та 8 чоловік особового складу,  гасіння пожежі ускладнював сильний вітер та дія отруйних продуктів згорання.

У зв’язку з цим Сосницький районний сектор проводить інформаційно-роз’яснювальну роботу та нагадує про необхідність дотримання елементарних правил пожежної безпеки! Постійно слідкуйте за станом опалювальних печей та димарів, своєчасно їх ремонтуйте! Слідкуйте за справністю електричних мереж! Не залишайте без нагляду увімкнені телевізори та інші електропобутові прилади! Будьте обережні при палінні та використанні відкритого вогню на горищах, у підвалах, господарських спорудах та інших підсобних приміщеннях!

Запам’ятайте! Слід постійно піклуватися про належний стан протипожежного захисту своїх помешкань .

В разі виникнення пожежі чи іншої надзвичайної ситуації негайно викликайте Службу порятунку за номером 101!

Начальник Сосницького  районного сектора
У ДСНС України у Чернігівській області