buttons buttons

Навчання підростаючого покоління правилам безпечного життя

Навчання підростаючого покоління правилам безпечного життя є однією з визначальних умов у вихованні. Адже, найчастіше, саме пустощі малечі із вогнем, самовільне користування печами, газовими або електричними приладами, недотримання заходів безпеки при виявленні вибухонебезпечних предметів є причинами дитячого травматизму і трагічних наслідків. Тож, аби навчити дітей правильно поводитись у тій чи іншій небезпечній ситуації та на запрошення керівництва Сосницької гімназії ім. О.П.Довженка 23 березня співробітники Сосницького районного сектору У ДСНС України у Чернігівській області провели відкритий урок з основ безпеки життєдіяльності серед учнів 7 класу.

Під час заходу фахівці ДСНС ознайомили дітлахів з основними вимогами правил пожежної безпеки та безпеки життєдіяльності. У доступній формі рятувальники розповіли про небезпеку сірників і запальничок, наголосили на тому, що неможна без дозволу старших користуватись побутовими приладами, а також не можна чіпати незнайомі предмети . Рятувальники нагадали учням куди дзвонити, якщо сталася пожежа чи інша подія. Елементарна необережність може призвести до пожежі у житловому будинку чи іншій будівлі, спричинити масштабні загоряння у лісах та на торфовищах. Відтак рятувальники нагадали школярам основні вимоги пожежної безпеки та розповіли, як діяти, коли надзвичайна подія, зокрема пожежа, все-таки сталася.

Насамкінець вогнеборці закликали школярів бути обережними з вогнем та наголосили, що двері пожежно-рятувального підрозділу гостинно відкриті для учнівської молоді, яка прагне жити безпечно.

Начальник Сосницького районного сектора
У ДСНС України у Чернігівській області