Не мовчіть! Прийміть участь в анонімному анкетуванні щодо умов життя та якості громадських послуг ОТГ

Шановні друзі! Повідомляємо, що розпочалось анонімне дослідження умов життя та якості громадських послуг у Сосницькій об’єднаній територіальній громаді.

Пропонуємо Вам долучитися до проведення аналізу та пройти анкетування, яке займе лише 15 хв. вашого вільного часу, але надасть нам можливість провести якісний аналіз ситуації та запланувати заходи по їх покращенню.

Заповнити анкету

Бажано, щоб анкета була заповнена спільною думкою усіх членів Вашої сім’ї – будь ласка, обговоріть відповіді і кожного разу зазначте ту відповідь, яка найкраще відображає погляди, що панують у вашому домі.

Ми дуже хочемо, щоб до нас повернулася якнайбільша кількість розданих анкет. Тільки тоді ми можемо визнати наше дослідження цінним і таким, що відповідає вимогам якісних соціологічних досліджень.
Анкета повністю анонімна – Ваші відповіді на питання є конфіденційними. Вся отримана інформація буде використовуватися виключно для формування узагальнених висновків.

Заздалегідь дякуємо за Ваші час і зусилля, присвячені заповненню анкети. Віримо, що питання анкети виявляться для вас цікавими.
Результати дослідження будуть оприлюднені.