Хто представлятиме Сосницьку громаду на районному та обласному етапах всеукраїнських змагань «Пліч-о-пліч»

18.04.2024

Наймасштабніші спортивні змагання серед школярів України тривають! За підсумками проведених ігор переможцями Сосницької громади стали команди:

🏐 Волейбол (хлопці): Чорнотицька школа
🏐 Волейбол (дівчата): Сосницька гімназія ім. Довженка
🏀 Баскетбол (хлопці): Сосницька гімназія ім. Довженка
🏀 Баскетбол (дівчата): Сосницька гімназія ім. Довженка
⚽️ Футзал (хлопці): Сосницька гімназія ім. Довженка

Вже зовсім скоро вони продемонструють свої вміння на змагальних майданчиках району та області.

💪 А щоб всі суперники знали, з ким мають справу – нашим спортсменам та спортсменкам голова громади подарував форму з символікою Сосницької громади.

Вітаємо переможців та бажаємо успіхів у районних змаганнях!