buttons buttons

Нова традиція Сосницької селищної ради «не прижилася»

30 грудня фасад Сосницької селищної ради і ялинка, яка була встановлена під селищною радою, засяяли новорічними вогнями.

У працівників пішло 2 дні, щоб встановити ялинку, надійно закріпити гірлянди на будівлі (і самій ялинці), зробити тумблер, встановити його і перевірити все це на працездатність.

І ось, увечері 30 грудня, відбулося «запалення» ялинки і новорічного світлового оформлення фасаду. Проте багато хто, напевно, навіть не встигли і одним оком подивитися, як же виглядало святкове приміщення, оскільки в цю ж ніч всі гірлянди були поцуплені.

Хотілося б думати, що це робота клептомана, але на жаль правда така, що невідомі моральні нелюди просто вирвали гірлянди «по живому» і відтягли її у невідомому напрямку.

Так як відеоспостереження біля селищної ради не проводиться, то знайти злочинця практично нереально.