buttons buttons

Обговорено можливість залучення новітніх технологій газогенерування

24 травня в районній державній адміністрації відбулося засідання «круглого столу» з вирішення проблем енергоефективності та залучення інвестицій. Участь у засіданні взяли голова районної державної адміністрації Валентин Очередько, голова районної ради Володимир Жуковецький, заступник голови райдержадміністрації Олег Трамана, Сосницький селищний голова Андрій Портний, голова Сосницького земляцтва в м.Київ Олексій Орехович, директор Броварського заводу металоконструкцій Віктор Бобровський, виконавчий директор СКБ «Ватра» Ігор Савченко, керівники підприємств, установ та організацій району, представники засобів масової інформації.

В ході роботи «круглого столу» обговорювалися перспективи залучення інвестицій в новітні енергетичні проекти, зокрема можливість побудови на території району біогазової установки, що працює на місцевій сировині. За свідченням спеціалістів перевагами таких енергоустановок є екологічність (робота в закритому просторі, відсутність будь-яких викидів чи відходів), переробка фактичних відходів рослинництва та тваринництва (гній, послід, відходи бійні, барда, силос, солома, трава, жом, технічний гліцерин тощо), продуктивність (одночасне вироблення теплової та електричної енергії, біодобрив та біометану).

Наразі питання щодо можливості побудови біогазогенеруючої установки вивчається.

Сосницька районна
державна адміністрація