buttons buttons

Обговорили бюджетне забезпечення функцій органів місцевого самоврядування

1 листопада 2016 р., селищний голова взяв участь у роботі регіональної платформи розвитку місцевого самоврядування на тему «Бюджетний процес та бюджетне забезпечення функцій органів місцевого самоврядування», яку провів виконавчий директор Чернігівського регіонального відділення Асоціації міст України Федір Фесюн.

Захід відбувся в конференц-залі будинку засідань обласної ради.

У порядку денному учасники засідання розглянули питання щодо змін у нормативно-правовій базі з питань децентралізації та реформи місцевого самоврядування, особливості формування місцевих бюджетів на 2017 рік, реалізацію у поточному році інфраструктурних проектів за підтримки Державного фонду регіонального розвитку, основні засади роботи з еклектронною системою закупівель ProZorro та інші.

По завершенню виступів присутні дискутували щодо наболілих проблем громад та можливих шляхів їх вирішення як на місцевому, так і на державному рівнях.