buttons buttons

Обласний конкурс «Моя земля, земля моїх батьків боролася й перемагала»

Комунальний заклад «Чернігівська обласна бібліотека для юнацтва» Чернігівської обласної ради оголошує  обласний літературний  конкурс патріотичної тематики: «Моя земля, земля моїх батьків боролася й перемагала». Конкурс здійснюється за сприяння Департаменту   культури і туризму, національностей та релігій Чернігівської   обласної державної адміністрації.

І. ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ

1.1 Це Положення регламентує порядок проведення обласного літературного конкурсу  патріотичної тематики «Моя земля, земля моїх батьків боролася й перемагала»   (далі – Конкурс), вимоги до учасників і робіт Конкурсу, порядок їх подачі на Конкурс і діє до завершення конкурсних заходів.

1.2.  Конкурс проводиться з метою:  виховання у молоді патріотизму, любові  до Батьківщини, відданості своєму народу, гордості за національну історію та культуру;  підтримки талановитої молоді та розвитку їх творчих здібностей.

1.3. Основними завданнями Конкурсу є: виховання громадянина-патріота України; виявлення обдарованої молоді та стимулювання її до створення творів  патріотичного спрямування; залучення молоді до поглибленого вивчення творчості українських поетів і письменників; стимулювання творчого мислення та самовдосконалення молоді.

1.4. Конкурс є відкритим. Загальне керівництво здійснює КЗ «Чернігівська обласна бібліотека для юнацтва» ЧОР.

1.5 Організаційно-методична робота в регіонах покладається на центральні міські та районні бібліотеки.

1.6. Інформація про проведення Конкурсу розміщується на сайті КЗ «Чернігівська обласна бібліотека для юнацтва» ЧОР.

ІІ. УМОВИ УЧАСТІ

2.1. У Конкурсі зможуть узяти участь молоді громадяни України віком від 14 до 21 року, які нададуть усі документи відповідно до умов Конкурсу.

2.2.  Для участі у Конкурсі необхідно надіслати власну роботу об’ємом не більше 4-х сторінок комп’ютерного тексту, яка відповідатиме  меті та завданням Конкурсу.

2.3 До кожної конкурсної роботи має бути додана заявка встановленого зразка (див. додаток). Заявка є документом, необхідним для включення робіт автора до списку конкурсантів.

2.4 Категорично забороняється використовувати чужі тексти (повністю чи частково).

2.5 У разі невиконання цієї умови робота відсторонюється від участі в Конкурсі.

ІІІ. ПОРЯДОК ОРГАНІЗАЦІЇ І ПРОВЕДЕННЯ КОНКУРСУ

3.1 Конкурс проводиться на території Чернігівської області з 14 березня 2017 року до 27 вересня 2017 року включно.

3.2. Конкурс проводиться в двох номінаціях:

• «Поезія»;
  • «Проза».

3.3. Конкурс проводиться у два етапи:

• перший етап ( районний, міський) – з 14 березня  2017 року до 14 липня 2017 року.
  • другий етап ( обласний) – з 18 липня 2017 року до 13  серпня 2017 року. Надіслані роботи оцінюватимуться з 14 серпня 2017 року по 31 серпня 2017 року.

3.4. Усі документи надсилаються у двох примірниках: у паперовому  вигляді з поміткою: «Організаційний комітет Конкурсу «Моя земля, земля моїх батьків боролася й перемагала»     на адресу: 14027, м. Чернігів, вул. Шевченка, 63 та в електронному вигляді на електронну скриньку director@obucn.org.ua з приміткою.: «Організаційний комітет Конкурсу «Моя земля, земля моїх батьків боролася й перемагала».

IV. ВИМОГИ ДО РОБІТ

4.1. Конкурсна робота має бути надрукована шрифтом Times New Roman текстового редактору Word розміром 14 на одному боці аркуша білого паперу формату А4 з міжрядковим інтервалом 1,5. Поля: ліве, верхнє і нижнє – не менше 20 мм, праве – не менше 10 мм.

4.2.  Конкурсна робота має бути написана державною мовою з урахуванням вимог сучасного українського правопису.

4.3. Надсиланням матеріалів учасники надають згоду на їх публікування   в мережі Інтернет та друкованих засобах масової інформації, озвучення на радіо та телебаченні, а також на те, що їх повернення Організатором не здійснюється. Усі надіслані роботи не рецензуються.

V. ПІДСУМКИ ТА НАГОРОДЖЕННЯ ПЕРЕМОЖЦІВ КОНКУРСУ

5.1. За результатами обласного літературного конкурсу патріотичної тематики «Моя земля, земля моїх батьків боролася й перемагала» переможцям присуджуються 1, 2 і 3-тє місця. Усі переможці Конкурсу, незалежно від отриманого місця, нагороджуються дипломами із зазначенням призового місця і отримують призи.

5.2. Нагородження відбудеться 27 вересня 2017 року у приміщенні КЗ « Чернігівська обласна бібліотека для юнацтва» ЧОР (м. Чернігів, вул. Шевченка,63).

5.3. З кращими конкурсними роботами можна буде ознайомитися  на веб-сайті КЗ « Чернігівська обласна бібліотека для юнацтва» ЧОР: www.obucn.org.ua

VI. КОНТАКТНА ІНФОРМАЦІЯ

•  14027, м. Чернігів, вул. Шевченка, 63,