Оголошення про намір передати майно в оренду

Сосницька селищна  рада оголошує про намір передати в оренду майно спільної власності територіальної громади Сосницької селищної ради

1. Назва й місцезнаходження об’єкта: будівлі аптеки загальною площею 72,5 кв.м.   за адресою: Чернігівська область, Сосницький район, село Волинка вул. Розумієнка, 66.
  2. Цільове використання об’єкта:всі види цільового використання не заборонені Законодавством.
  3. Розмір орендної плати:буде визначений відповідно до Методики розрахунку та порядку використання плати за оренду майна що знаходиться у комунальній власності територіальної громади Сосницької селищної ради затвердженої рішенням 8 сесії Сосницької селищної ради V11 скликання від 15.06.2018 року.
  4. Орендодавець Сосницька селищна рада.
  5. Заяви про оренду вищевказаного майна спільної власності територіальної громади приймаються протягом 10 робочих днів з моменту опублікування оголошення в районній газеті «Вісті Сосниччини» по 03 вересня 2018р включно. Бажаючим орендувати приміщення необхідно подати відповідну заяву до селищної ради за адресою: вул. Лесі Українки,3 смт Сосниця, Чернігівська область, 16100.
  6. Умови, яким повинні відповідати пропозиції заявника, що викладаються в заяві на оренду майна, а саме: зобов’язання щодо використання об’єкта оренди за цільовим призначенням; погодження з умовами типового договору оренди; погодження з базовою орендною платою.
  7. Термін, на який майно передається в оренду:  не менше 5 років, якщо менший термін не запропоновано заявником
  8. Заявник, із яким укладається договір оренди, компенсує Орендодавцеві витрати на публікацію інформації про намір передати майно в оренду та вартість проведеної незалежної оцінки майна.
  9. Ознайомитись з умовами Типового договору оренди нерухомого майна, положенням про порядок передачі майна в оренду, а також із переліком документів, які подаються фізичними та юридичними особами разом із заявою, можна на офіційному веб-сайті Сосницької селищної ради http:sosnitsa-rada.gov.ua або в Сосницькій селищній раді за адресою: смт. Сосниця, Чернігівська обл., вул. Лесі Українки,3 телефон для довідок: (04655)2-12-75.