Оголошення про намір передати майно в оренду

Сосницька селищна  рада оголошує про намір передати в оренду майно спільної власності територіальної громади Сосницької селищної ради

1. Назва й місцезнаходження об’єктів:
  • Будівля сільської ради загальною площею 31,8 кв.м., за адресою: Чернігівська обл, Сосницький р-н, с. Волинка вул. Розумієнка, 20.
  • Будівля ФАП загальною площею 16,3 кв .м.Чернігівська обл.,Сосницький р- н с. Полісся вул. Лісова,93.
  • Будівля сільської ради загальною площею 21,9 кв. м.,Чернігівська обл. Сосницький р-н село Киріївка вул. Квіткова,13
  • Адмінбудинок загальною площею 36,3 кв. м. Чернігівська обл. Сосницький р-н,село Пекарів вул. Довженка,37.
  • Приміщення ФП загальною площею 26,8 кв.м.Чернігівська обл.Сосницький р-н, село Кнути вул. Панченка,5
  1. Цільове використання об’єкта: всі види цільового використання не заборонені Законодавством.
  2. Розмір орендної плати: буде визначений відповідно до Методики розрахунку та порядку використання плати за оренду майна що знаходиться у комунальній власності територіальної громади Сосницької селищної ради затвердженої рішенням 8 сесії Сосницької селищної ради V11 скликання від 15.06.2018 року.
  3. Орендодавець Сосницька селищна рада. Заяви про оренду вищевказаного майна приймаються протягом 10 робочих днів з моменту опублікування оголошення в районній газеті «Вісті Сосниччини» по 21 вересня 2018року включно. Бажаючим орендувати приміщення необхідно подати відповідну заяву до селищної ради за адресою: вул. Лесі Українки,3 смт Сосниця, Чернігівська область, 16100.
  1. Умови, яким повинні відповідати пропозиції заявника, що викладаються в заяві на оренду майна, а саме: зобов’язання щодо використання об’єкта оренди за цільовим призначенням; погодження з умовами типового договору оренди; погодження з базовою орендною платою.
  2. Термін, на який майно передається в оренду:  не менше 5 років, якщо менший термін не запропоновано заявником
  3. Заявник, із яким укладається договір оренди, компенсує Орендодавцеві витрати на публікацію інформації про намір передати майно в оренду та вартість проведеної незалежної оцінки майна.
  4. Ознайомитись з умовами Типового договору оренди нерухомого майна, положенням про порядок передачі майна в оренду, а також із переліком документів, які подаються фізичними та юридичними особами разом із заявою, можна на офіційному веб-сайті Сосницької селищної ради http:sosnitsa-rada.gov.ua або в Сосницькій селищній раді за адресою: смт. Сосниця, Чернігівська обл., вул. Лесі Українки,3 телефон для довідок: (04655)2-12-75.