Оголошення про намір передати майно в оренду

Сосницька селищна  рада оголошує про намір передати в оренду майно спільної власності територіальної громади Сосницької селищної ради

1. Назва й місцезнаходження об’єкта: частина адміністративної будівлі (одне місце)   за адресою: Чернігівська область, Сосницький район, смт Сосниця, вул. Виноградського, 30.
  2. Цільове використання об’єкта: розміщення банкомату.
  3. Розмір орендної плати:буде визначений відповідно до Методики розрахунку та порядку використання плати за оренду майна спільної власності територіальної громади Сосницької селищної ради затвердженої рішенням 19 сесії Сосницької селищної ради V1 скликання від 07.02.2014.
  4. Орендодавець Сосницька селищна рада.
  1. Заяви про оренду вищевказаного майна спільної власності територіальної громади приймаються протягом 10 робочих днів з моменту опублікування оголошення в районній газеті «Вісті Сосниччини» по 13 жовтня 2017р. Включно. Бажаючим орендувати приміщення необхідно подати відповідну заяву до селищної ради за адресою: вул. Лесі Українки,3 смт Сосниця, Чернігівська область, 16100.
  2. Умови, яким повинні відповідати пропозиції заявника, що викладаються в заяві на оренду майна, а саме: зобов’язання щодо використання об’єкта оренди за цільовим призначенням; погодження з умовами типового договору оренди; погодження з базовою орендною платою.
  3. Термін, на який майно передається в оренду:  не менше 5 років, якщо менший термін не запропоновано заявником
  4. Заявник, із яким укладається договір оренди, компенсує Орендодавцеві витрати на публікацію інформації про намір передати майно в оренду.
  5. Ознайомитись з умовами Типового договору оренди нерухомого майна, положенням про порядок передачі майна в оренду, а також із переліком документів, які подаються фізичними та юридичними особами разом із заявою, можна на офіційному веб-сайті Сосницької селищної ради http:sosnitsa-rada.gov.ua або в Сосницькій селищній раді за адресою: смт. Сосниця, Чернігівська обл., вул. Лесі Українки,3 телефон для довідок: (04655)2-13-75.