Оголошення про початок громадського обговорення звіту з оцінки впливу на довкілля

Повідомляємо про початок громадського обговорення звіту з оцінки впливу на довкілля планованої діяльності, зазначеної у пункті 1 цього оголошення, з метою виявлення, збирання та врахування зауважень і пропозицій громадськості до планованої діяльності.

1. 1. Планована діяльність

Будівництво нижньокрейдяної свердловини в смт Сосниця Чернігівської області.

Будівництво нижньокрейдяної свердловини передбачається на території існуючого центрального водозабору в смт Сосниця (в західній частині смт Сосниця, вул. Чернігівська). Загальна площа земельних ділянок 1 га. Проектна глибина свердловини 472 метри, продуктивність свердловини 40 м³/год.

1. Суб’єкт господарювання

Сосницька селищна рада Сосницького району Чернігівської області, ЄДРПОУ 04412656, 16100 вул. Лесі Українки, 3 смт Сосниця Сосницького району Чернігівської області, тел. (04655) 2-11-75.

1. Уповноважений орган, який забезпечує проведення громадського обговорення

Департамент агропромислового розвитку, екології та природних ресурсів Чернігівської обласної державної адміністрації, адреса: проспект Миру, 14,  м. Чернігів, Україна, 14000,        email: dapr_post@cg.gov.ua., телефон: (0462) 77-44-88, контактна особа Ганжа Валентина Юріївна.

1. Процедура прийняття рішення про провадження планованої діяльності та орган, який розглядатиме результати оцінки впливу на довкілля

Рішенням про провадження планованої діяльності буде висновок з оцінки впливу на довкілля, виданий Департаментом агропромислового розвитку, екології та природних ресурсів Чернігівської обласної державної адміністрації відповідно до Закону України «Про оцінку впливу на довкілля».

1. Строки, тривалість та порядок громадського обговорення звіту з оцінки впливу на довкілля, включаючи інформацію про час і місце усіх запланованих громадських слухань

Тривалість громадського обговорення становить 25 робочих днів (не менше 25, але не більше 35 робочих днів) з моменту офіційного опублікування цього оголошення (зазначається у назві оголошення) та надання громадськості доступу до звіту з оцінки впливу на довкілля та іншої додаткової інформації, визначеної суб’єктом господарювання, що передається для видачі висновку з оцінки впливу на довкілля.

Протягом усього строку громадського обговорення громадськість має право подавати будь-які зауваження або пропозиції, які, на її думку, стосуються планованої діяльності, без необхідності їх обґрунтування. Зауваження та пропозиції можуть подаватися в письмовій формі (у тому числі в електронному вигляді) та усно під час громадських слухань із внесенням до протоколу громадських слухань. Пропозиції, надані після встановленого строку, не розглядаються.

Громадські слухання відбудуться в приміщенні актової зали Сосницького будинку культури на 2 поверсі (16100, Чернігівська область, смт Сосниця, вул. Освіти, 21 а) об 11 год. 00 хв. 17 жовтня 2018 року.

Громадські слухання (другі) відбудуться

1. Уповноважений центральний орган або уповноважений територіальний орган, що забезпечує доступ до звіту з оцінки впливу на довкілля та іншої доступної інформації щодо планованої діяльності

Департамент агропромислового розвитку, екології та природних ресурсів Чернігівської обласної державної адміністрації, адреса: проспект Миру, 14,  м. Чернігів, Україна, 14000,        email: dapr_post@cg.gov.ua., телефон: (0462) 77-44-88, контактна особа — Ганжа Валентина Юріївна.

1. Уповноважений центральний орган або уповноважений територіальний орган, до якого надаються зауваження і пропозиції, та строки надання зауважень і пропозицій

Зауваження і пропозиції приймаються протягом усього строку громадського обговорення, зазначеного в абзаці другому пункту 5 цього оголошення.

1. Наявна екологічна інформація щодо планованої діяльності

Звіт з оцінки впливу на довкілля планованої діяльності на 49 аркушах.

1. Місце (місця) розміщення звіту з оцінки впливу на довкілля та іншої додаткової інформації (відмінне від приміщення, зазначеного у пункті 6 цього оголошення), а також час, з якого громадськість може ознайомитися з ними.

16100 вул. Лесі Українки, 3 смт Сосниця Сосницького району Чернігівської області, Сосницька селищна рада тел. (04655) 2-11-75, з 21 вересня 2018 року, контактна особа Рублевський Юрій Анатолійович.

14000 проспект Миру, 14,  м. Чернігів,  Департамент агропромислового розвитку, екології та природних ресурсів Чернігівської обласної державної адміністрації, телефон: (0462) 77-44-88, з 24 вересня 2018 року, контактна особа — Ганжа Валентина Юріївна.