buttons buttons

Відповідно до Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо запровадження контрактної форми роботи у сфері культури та конкурсної процедури призначення керівників державних та комунальних закладів культури», Сосницькою селищною радою  оголошено конкурс на  посаду:

директора селищного Будинку культури смт. Сосниця , вул. Довженка, 71 а;

Керуючись частинами четвертою і шостою статті 21-3 Закону України «Про культуру» Сосницька селищна рада розпочинає прийом пропозицій від громадських організацій у сфері культури відповідного функціонального спрямування щодо кандидатур для включення до складу конкурсної комісії з конкурсного добору на посаду керівника закладу культури.

Членами конкурсної комісії можуть бути:

• незалежні фахівці у сфері культури, публічного або бізнес-адміністрування;
  • члени професійних, творчих спілок, об’єднань, асоціацій, організацій у сфері культури, зареєстрованих відповідно до закону;
  • члени міжнародних об’єднань, асоціацій, організацій у сферах культури.

Членом конкурсної комісії не може бути особа, яка:

• за рішенням суду визнана недієздатною або її дієздатність обмежена;
  • має судимість за вчинення злочину, якщо така судимість не погашена або  не знята в установленому законом порядку, або на яку протягом останнього року накладалося адміністративне стягнення за вчинення корупційного правопорушення;
  • є близькою особою або членом сім’ї учасника конкурсу чи органу управління;
  • є членом трудового колективу закладу культури, на посаду керівника якого проводиться конкурс.
  • Відбір кандидатур для включення до складу конкурсної комісії від громадських організацій здійснюється шляхом жеребкування.

Для участі у жеребкуванні громадська організація у сфері культури відповідного функціонального спрямування  подає в селищну раду на паперових та електронних носіях до 30.11.2016р:

• лист у довільній формі, підписаний керівником громадської організації, із зазначенням трьох кандидатур, які рекомендуються для включення до складу конкурсної комісії.
  • до листа додаються заява та анкета, за формами, що додаються.
  • копія статуту громадської організації, завірена належним чином.

Зразок заяви та анкети кандидата на включення до складу конкурсної комісії.

Зазначені документи у встановлений строк надсилаються на поштову адресу Сосницької селищної ради: 16100, Чернігівська обл., смт Сосниця, вул. Л. Українки, 3, та елктронну скриньку info@sosnitsa-rada.gov.ua. Контактний телефон відповідальної особи за прийом документів – (0455) 21375    (Мовчаненко А.М.)

Подані пропозиції розглядаються Органом управління протягом 1- 2 грудня 2016 року.

Жеребкування буде проведено  05 грудня 2016 року об 11:00 в приміщенні Сосницької селищної  ради за адресою: 16100, Чернігівська обл. смт Сосниця, вул. Л. Українки, 3, каб. 4.