buttons buttons

Оголошується конкурс на найкращу Новорічну іграшку

Напередодні новорічних свят Сосницька селищна рада організовує проведення конкурсу на кращу новорічну іграшку, виготовлену спільними зусиллями дітей, їх батьків та родин. За рішенням конкурсної комісії будуть обрані переможці, а їх оригінальні новорічні іграшки, які були виготовлені батьками разом з дітьми, будуть прикрашати центральну ялинку в нашому селищі на протязі усіх новорічних свят.

Участь може взяти кожен бажаючий. Основною вимогою до виготовленої іграшки є вологостійкість, різноманітність, оригінальність, бажано використання двох основних кольорів, жовтого та синього.

Поспішайте взяти активну участь у конкурсі! Порадуйте своїх дітей і всіх учасників новорічних дійств! Переможців чекають цінні призи. За довідками звертайтеся до селищної ради за телефоном 2-12-75.