«Ой на Івана, ой на Купала…» –святкування в Сосниці

06 липня на мальовничому березі річки Убідь в урочищі Патаманка відбулося народно-обрядове свято Івана Купала.

Приємно відзначити, що у заході взяли участь жителі громади майже усіх вікових категорій – дуже багато дітей, молоді, старших людей, деякі навіть у вишиванках, з національною символікою.

Присутні на святі мали змогу спостерігати театралізоване дійство за участю молоді селища та концертну програму за участю аматорського фольклорного колективу «Криниці», яку підготували працівники відділу культури селищної ради.

Дівчата, за звичаями, плели вінки, аби пустити їх на воду. Також зустрічали Водяника і як завжди розпалювали купальське багаття.

Все дійство було переплетене цікавими іграми на майстерність та силу. Всі бажаючі могли постріляти з луку, залізти на саму верхівку високого стовпа та отримати подарунок чи пограти в атракціон «Лусни кульку».

Також на території заходу діяли дитячі батути, надувні гірки, велася торгівля та проводили майстер-клас з плетіння вінків.

Під вечір публіку розважала запальна чернігівська група «Jam Bubble Band».