buttons buttons

Питання впровадження системи електронних закупівель ProZorro обговорені під час наради

14 травня в.о. голови районної державної адміністрації Федір Давиденко провів нараду з начальниками управлінь та відділів райдержадміністрації, керівниками бюджетних установ та організації району по обговоренню впровадження системи електронних закупівель ProZorro.

Нагадуємо, що електронна система держзакупівель працювала в пілотному режимі з лютого 2015 року, а використання системи було добровільним. Але навіть у пілотному режимі система ProZorro дозволила зекономити понад 1,4 млрд грн. Як повідомляє прем’єр-міністр – ціни деяких позицій при закупівлях відрізняються майже удвічі. Це означає, що є можливість або удвічі більше закуповувати, або удвічі менше витрачати.

На початку наради в.о. голови районної державної адміністрації Федір Давиденко нагадав присутнім, що з 1 серпня державні закупівлі будуть здійснюватись тільки через систему електронних закупівель ProZorro, відтак потрібно провести відповідну перепідготовку працівників та зареєструватися в системі.

В свою чергу керівниками бюджетних установ та організації Сосниччини доповіли про пророблену роботу щодо освоєння можливостей системи електронних закупівель ProZorro. З цікавістю присутні вислухали представників Сосницької селищної ради, які вже користуються даною системою закупівель, а відтак зекономили селищного бюджету в 2016 році 18 тис. грн.

За результатами наради кожному з керівників головою районної державної адміністрації дано відповіді доручення та визначено терміни їх виконання.